Szukasz doskonałego upominku? Nie wiesz, co kupić?

Wybierz bon podarunkowy hotelu Radisson Blu w Szczecinie!

Pozwól obdarowanej osobie dokonać najlepszego wyboru. Przekaż jej elegancki upominek odpowiedni na każdą okazję.

Czym jest bon podarunkowy?

Bon podarunkowy to doskonały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Idealnie sprawdzi się z okazji świąt, urodzin i uroczystości rodzinnych oraz jako elegancki upominek dla współpracowników lub klientów.

Poznaj rodzaje naszych bonów:

  • bon na usługi gastronomiczne o nominałach 100 zł, 200 zł, 300 zł – uprawniający do skorzystania z usług w prowadzonych przez hotel lokalach: Restauracji Renaissance, Europa Restaurant & Café, Copernicus Club, Lobby Bar, Cukiernia Muffinek
  • bon na usługi pobytowe o nominałach 300 zł, 500 zł, 700 zł – bon uprawniający do skorzystania z usług noclegowych w hotelu i innych usług powiązanych z usługą noclegową realizowanych przez hotel, w następujących punktach: Restauracji Renaissance, Europa Restaurant & Cafè, Copernicus Club, Lobby Bar, Cukierni Muffinek, Café 22 oraz Baltica Wellness & Spa i pralni.
Gdzie kupić bon?

Bon pobytowy można nabyć w recepcji hotelu na parterze hotelu lub składając zamówienie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: reservations.szczecin@radissonblu.com. Bon na usługi gastronomiczne bezpośrednio w Restauracji Renaissance, Europa Restaurant & Café, w Cukierni Muffinek na parterze hotelu lub składając zamówienie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: konferencje.szczecin@radissonblu.com. W przypadku złożenia zamówienia drogą mailową wszelkie potrzebne informacje odnośnie płatności, formy wydania Bonów Podarunkowych zostaną przekazane drogą mailową. Zamówienie na Bon Podarunkowy, za który płatność ma nastąpić przelewem składane jest wyłącznie pocztą elektroniczną z wyszczególnieniem zamówienia.

Zapoznaj się z regulaminem sprzedaży bonów podarunkowych:

Zarezerwuj stolik!